psychoterapia

Jak stać się szczęśliwszym człowiekiem?

Jak stać się szczęśliwszym człowiekiem? Często ludzie usilnie się zastanawiają co zrobić, aby o wiele bardziej szczęśliwym człowiekiem. Być może świetnym rozwiązaniem jest to, aby udać się do psychologa? Zapewne znajdzie się w tym momencie wiele osób, które sądzą, iż akurat skorzystanie z pomocy psychologów tylko pogorszy nasze samopoczucie, ale fakty są takie, że psycholog to w wielu przypadkach praktycznie ostatnia deska ratunku. Chociażby z takiego.

Dodany: 2020-06-25 | Komentarze: 0


Czy masz depresję?

Czy masz depresję? Psychiatrzy coraz częściej alarmują, że jedną z najgroźniejszych chorób jest aktualnie depresja. I należy przyjąć to wiadomości - przecież nie jest tajemnicą, że w Stanach Zjednoczonych bądź chociażby w Holandii coraz więcej ludzi choruje na depresję. Można powiedzieć, że depresja to taka choroba, która w zasadzie dotyka mieszkańców bogatych.

Dodany: 2020-06-25 | Komentarze: 0


Co zrobić aby zwalczyć własne kiepskie nastroje?

Co zrobić, aby zwalczyć własne kiepskie nastroje? Słabe samopoczucie nie jest za bardzo groźne. A więc jeśli raz na jakiś czas będziemy gorzej się czuli, nie ma definitywnie żadnych powodów do niepokoju. Jednakże jeżeli będziemy ciągle uskarżali się na własne samopoczucie, to znaczy, iż po prostu powinniśmy udać się do psychologa. To jednak nie jest za bardzo normalne, jeżeli każdego dnia uskarżamy się na swoje życie! No dobrze, lecz co jest w szczególności ważne.

Dodany: 2020-03-15 | Komentarze: 0


Depresja choroba cywilizacyjna

Depresja - choroba cywilizacyjna naszych czasów Psychiatrzy coraz częściej alarmują, że jedną z najbardziej groźnych chorób jest dzisiaj depresja. I trzeba z tym się zgodzić - w końcu to żadna tajemnica, że w Stanach Zjednoczonych czy chociażby w Niemczech coraz więcej osób cierpi na depresję. Można powiedzieć, iż depresja to choroba, która w zasadzie dotyka.

Dodany: 2020-03-04 | Komentarze: 0


Jakie są uzyski badań nad wydajnością psychoterapii?

Jakie są uzyski badań nad wydajnością psychoterapii? Dostępnych umieszczony sporo tzw. modalności terapeutycznych, w których kształceni są psychoterapeuci tudzież egzystuje kilka modeli rehabilitacji. Bez motywu na owo jaką terapię przegłosujesz, pomnijże, iż zaufa płeć piękna na gawędy dwukierunkowej, jaka funkcjonuje wydajnie przede wszystkim w owym czasie, jak ugruntowuje się na otwartej łączności. Podejście zaprezentowały, że wyniki.

Dodany: 2019-05-28 | Komentarze: 0